885 34 03 04

Godziny urzędowania: pn-cz 9:00-13:00 |
w piątek brak obsługi interesantów
Dyżur telefoniczny: pn-cz 8:00-12:00 | wt 8:00-17:00
Przyjęcia stron: wtorek 8:00-17:00

Nr rach bankowego:

95 1600 1462 1834 4885 5000 0001
(BGŻ BNP PARIBAS S.A.)

Właściwość terytorialna

Komornik Sądowy Michał Koczur > Właściwość terytorialna

Komornik Sądowy Michał Koczur informuje, że zgodnie z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o komornikach sądowych i egzekucji (Dz.U. 1997 Nr 133 poz. 882 z późn. zm) rewirem komorniczym jest obszar właściwości sądu rejonowego, przy którym działa komornik. Zgodnie zaś z art. 8 ust. 5 ustawy o komornikach i sądowych i egzekucji wierzyciel ma prawo wyboru komornika na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, z wyjątkiem spraw o egzekucję z nieruchomości oraz spraw, w których przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio. W przypadku wyboru komornik działa poza obszarem swojego rewiru komorniczego.

 

Prawa wyboru komornika nie stosuje się do:

– Egzekucji z nieruchomości (art. 921 Kpc)

– Egzekucji z ułamkowej części nieruchomości oraz użytkowania wieczystego (art. 1004 Kpc)

– Egzekucji ze statków morskich (art. 1014 Kpc)

– Egzekucji przez zarząd przymusowy (art. 10641 Kpc)

– Egzekucji przez sprzedaż przedsiębiorstwa lub gospodarstwa rolnego (art. 106414 Kpc)

– Egzekucji w celu zniesienia współwłasności nieruchomości w drodze sprzedaży publicznej (art. 1066 Kpc)

 

Komornik Sądowy Michał Koczur zawiadamia, że z uwagi na brak zaległości w zakresie prowadzonych przez niego spraw (art. 8 ust. 8 ustawy) może przyjmować sprawy na terytorium całej Rzeczypospolitej.

WŁAŚCIWOŚĆ: KRAKÓW – ULICE

 

ULICAKOD-POCZTOWY
29 Listopada Al. 3231-520
29 Listopada Al. 41-45d, 46-68(p), 47-79(n)31-425
29 Listopada Al. 70-154(p), 81-151(n)31-406
Akacjowa 31-466
Aliny 31-417
Antyczna 31-419
Ariańska 31-505
Asnyka Adama 31-144
Augusta Zygmunta 31-504
Augustiańska 31-064
Bachledy Klimka 31-479
Bajana Jerzego 31-465
Bajana Jerzego 831-520
Bajeczna 31-566
Balladyny 31-417
Bandurskiego Władysława (Księdza Biskupa Władysława Bandurskiego) 31-515
Bartosza 31-057
Basztowa 19-DK31-156
Basztowa 4274431-134
Basztowa 4302631-143
Batorego Stefana 31-135
Batowicka 31-421
Bawół Pl. 31-057
Beliny-Prażmowskiego Władysława Al. (Pułkownika Władysława Beliny-Prażmowskiego) 31-514
Bema Józefa (Generała Józefa Bema) 31-517
Bernardyńska 31-069
Bernardyński Pl. 31-069
Będzińska 31-403
Białych Brzóz 31-410
Biskupia 31-144
Bitschana Jurka 31-410
Blachnickiego Franciszka (Księdza Franciszka Blachnickiego) 1-DK(n)31-535
Blachnickiego Franciszka (Księdza Franciszka Blachnickiego) 2-DK(p)31-538
Blich 4274131-502
Blich 7-DK31-529
Błękitna 31-431
Boboli Andrzeja (Świętego Andrzeja Boboli) 31-408
Bobrowskiego Stefana 31-552
Bocheńska 31-061
Bogusławskiego Wojciecha 31-048
Bohaterów Wietnamu 31-477
Bohomolca Franciszka 31-416
Bonerowska 31-030
Bonifraterska 31-061
Bora-Komorowskiego Tadeusza Al. (Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego) 1-29(n), 2-10(p)31-476
Borowickiej Iwony 31-505
Bosacka 1-DK(n), 26-DK(p)31-508
Bosacka 2-24(p)31-505
Bosaków 1131-476
Bosaków 1-DK(n)31-476
Bosaków 2-DK(p)31-410
Botaniczna 31-503
Boznańskiej Olgi 31-418
Bożego Ciała 4273931-055
Bożego Ciała 5-DK31-059
Bożego Miłosierdzia 31-104
Bracka 31-005
Bratkowa 31-463
Brodowicza Józefa 31-518
Brogi 31-431
Brzechwy Jana 31-478
Brzozowa 31-050
Bujwida Odona 31-529
Celarowska 1-11(n), 2-14(p)31-408
Celarowska 13-DK(n), 16-DK(p)31-414
Centralna 2-30(p)31-579
Centralna 32-DK(p), 39-51a(n)31-586
Chałupnika Kazimierza 31-464
Chlebowa 31-423
Chłopickiego Józefa (Generała Józefa Chłopickiego) 31-525
Chmielowskiego Adama 31-067
Chodkiewicza Jana Karola 31-532
Chrobrego Bolesława 1-25(n), 2-22(p)31-519
Chrobrego Bolesława 24-26(p), 27-DK31-428
Ciemna 31-053
Cieplińskiego Łukasza 31-429
Ciołkowskiego Konstantego 31-409
Combrowa 31-409
Cybulskiego Napoleona 31-117
Cystersów 31-553
Cystersów 2131-553
Czapskich 31-110
Czarnowiejska 1-37(n), 2-8(p)31-126
Czereśniowa 31-410
Czerwieński Bulw. 31-069
Czerwona 31-408
Czerwonego Prądnika 1-9(n)31-410
Czerwonego Prądnika 2-DK(p), 11-DK(n)31-431
Czysta 31-121
Dajwór 1-25(n), 2-DK(p)31-052
Dajwór 27-DK(n)31-060
Daszyńskiego Ignacego Al. 1-23(n)31-537
Daszyńskiego Ignacego Al. 1631-045
Daszyńskiego Ignacego Al. 2-DK(p), 25-DK(n)31-534
Dąbska 31-572
Dietla Józefa 1-31(n), 2-40(p)31-070
Dietla Józefa 33-39(n)31-062
Dietla Józefa 41-67(n)31-054
Dietla Józefa 42-76(p)31-039
Dietla Józefa 6931-050
Dietla Józefa 69-87(n)31-050
Dietla Józefa 78-DK(p)31-073
Długa 1-DK(n)31-147
Długa 2-DK(p)31-146
Dobra 31-431
Dobrego Pasterza 31-416
Dobrego Pasterza 6731-420
Dolnych Młynów 31-124
Dominikanów 31-409
Dominikańska 31-043
Dominikański Pl. 31-043
Domki 31-519
Droga do Zamku 31-001
Droga nad Białuchą 31-432
Duchacka 31-426
Dukatów 31-431
Dunajewskiego Juliana 31-133
Dwernickiego Józefa (Generała Józefa Dwernickiego) 31-530
Dziedzica Emila 31-481
Dzielskiego Mirosława 31-465
Dzielskiego Mirosława 231-420
Eisenberga Filipa 31-523
Estery 31-056
Fabryczna 31-553
Farmaceutów 31-463
Feldmana Wilhelma 31-130
Felicjanek 1-DK(n)31-103
Felicjanek 2-DK(p)31-104
Fenn'a Sereno 31-143
Fertnera Antoniego 31-424
Fertnera Antoniego 131-424
Fiołkowa 31-457
Floriańska 1-DK(n)31-019
Floriańska 2-DK(p)31-021
Franciszkańska 31-004
Garbarska 31-131
Garbarska 1231-132
Garczyńskiego Stefana 31-524
Garncarska 31-115
Gazowa 31-060
Gdańska 31-411
Gęsia 31-535
Główny Rynek 14-2631-008
Główny Rynek 27-3431-010
Główny Rynek 3531-011
Główny Rynek 36-41, 43-DK(n)31-013
Główny Rynek 4274831-042
Główny Rynek 42-DK(p)31-017
Gołębia 31-007
Grabowskiego Ambrożego 31-126
Grochowska 1-DK(n)31-516
Grochowska 231-520
Grochowska 2-DK(p)31-521
Grodzka 1-17(n), 2-20(p)31-006
Grodzka 19-DK(n)31-001
Grodzka 22-DK(p)31-044
Grunwaldzka 15-23(n), 16-28(p)31-524
Grunwaldzka 4274531-526
Grzegórzecka 1-65(n)31-532
Grzegórzecka 16-70(p)31-531
Grzegórzecka 2-14(p)31-530
Grzegórzecka 67-DK(n), 72-90(p), 102-DK(p)31-559
Grzegórzecka 92-98(p)31-552
Gurgacza Władysława (Księdza Władysława Gurgacza) 31-537
Halicka 31-036
Harnasiów 31-479
Helclów 31-148
Humberta Szczepana 31-121
Idzikowskiego Ludwika 31-519
Izaaka 31-057
Jabłonowskich 31-114
Jachowicza Stanisława 31-564
Jagiellońska 1-3(n)31-011
Jagiellońska 2-DK(p), 5-DK(n)31-010
Jakuba 31-057
Jana Pawła II Al. 1-15(n)31-445
Jana Pawła II Al. 140-180(p)31-982
Jana Pawła II Al. 2-80(p)31-571
Jana Pawła II Al. 82-92(p)31-579
Janickiego Klemensa 1-3(n)31-452
Janickiego Klemensa 4-6(p)31-443
Janosika 31-479
Jaśminowa 31-432
Jaworskiego Władysława 31-519
Jezuitów 31-409
Joselewicza Berka 1-15(n), 2-22(p)31-051
Joselewicza Berka 17-DK(n), 24-DK(p)31-031
Józefa 31-056
Kaczary Jana 31-421
Kajty Franciszka 31-463
Kamienna 10-DK(p), 21-DK(n)31-403
Kanonicza 31-002
Kanonierów 31-432
Kantora Tadeusza 31-445
Kapucyńska 31-113
Karmelicka 1-17(n)31-133
Karmelicka 19-35(n)31-131
Karmelicka 2-DK(p), 37-DK(n)31-128
Kasprowicza Jana 31-523
Kąt 31-432
Kątowa 31-404
Kielecka 1-16a31-526
Kielecka 17-DK31-523
Klemensiewicza Zenona 31-482
Kleparski Rynek 31-150
Kleparski Rynek 1531-151
Kochanowskiego Jana 31-127
Kolberga Oskara 31-160
Koletek 31-069
Kołłątaja Hugona 31-502
Kopernika Mikołaja 1-11(n), 2-14(p)31-034
Kopernika Mikołaja 13-DK(n), 16-DK(p)31-501
Kordeckiego Augustyna 31-071
Kordylewskiego Kazimierza 31-542
Kordylewskiego Kazimierza 7/1U31-542
Kossaka Juliusza Pl. 31-106
Kosynierów 31-572
Kotlarska 31-539
Krakowska 1-4031-062
Krakowska 41-DK31-066
Krasińskiego Zygmunta Al. 1-DK(n)31-111
Kremerowska 31-130
Krowoderska 1-59(n)31-141
Krowoderska 2-44(p)31-142
Krowoderska 46-64(p), 61-63b(n), 65-DK31-158
Krótka 31-149
Krupnicza 31-123
Kryniczna 31-463
Krzywa 31-149
Krzywoń Anieli 31-464
Książąt Czartoryskich Zaułek 31-015
Księży Pijarów 1-3931-466
Księży Pijarów 40-DK31-419
Kupa 31-057
Kurkowa 31-504
Kurniki 31-156
Kuznowicza Mieczysława Pl. (Księdza Mieczysława Kuznowicza) 31-121
Kwartowa 31-419
Langiewicza Mariana 31-425
Lenartowicza 4275131-138
Lesista 31-463
Lewkowa 31-053
Librowszczyzna 31-030
Liliowa 31-423
Liryczna 31-480
Loretańska 10-DK31-114
Loretańska 4274431-116
Lotnicza 31-462
Lubicz 10-26(p)31-504
Lubicz 1-11(n)31-034
Lubicz 13-DK(n)31-503
Lubicz 2-8(p)31-154
Lubicz 28-DK(p)31-512
Lubicz 431-075
Lublańska 16-DK(p)31-476
Lublańska 1-DK(n), 2-14(p)31-410
Lubomirskiego Aleksandra 31-509
Ludwika Zieleniewskiego 31-559
Ładna 31-444
Ławnicza 31-581
Łąkowa 31-443
Łąkowa 2731-446
Łepkowskiego Józefa 31-423
Łobzowska 1-65(n)31-139
Łobzowska 2-44(p)31-140
Łukasiewicza Ignacego 31-429
Łuszczkiewicza Władysława 31-423
Majora Jakuba 31-422
Majowa 31-464
Malawskiego Artura 31-471
Mała 31-103
Mały Rynek 31-041
Marchołta 31-416
Mariacki Pl. 31-042
Masarska 10-DK(p)31-539
Masarska 1-8, 9-DK(n)31-534
Matejki Jana Pl. 31-157
Meiselsa Beera 1-3(n), 2-8(p)31-058
Meiselsa Beera 5-DK(n), 10-DK(p)31-063
Meissnera Janusza 31-457
Metalowców 31-537
Michałowskiego Piotra 31-126
Mickiewicza Adama Al. 1-DK(n)31-120
Miechowity Macieja 1-DK(n), 10a-DK(p)31-475
Miechowity Macieja 2-10(p)31-469
Miedziana 1-35(n), 2-22a(p)31-567
Miedziana 24-DK(p)31-563
Miedziana 37-DK(n)31-560
Mieszka I 31-432
Mikołajska 31-027
Miodowa 32-42(p), 33-47(n)31-052
Miodowa 4276631-055
Miodowa 44-54(p), 49-55(n), 56-DK31-036
Misiołka Leona 31-525
Młyńska 11-DK31-474
Młyńska 4274531-469
Młyńska Boczna 31-470
Mogilska 1, 12-38(p)31-516
Mogilska 112-DK(p)31-445
Mogilska 2-6(p)31-512
Mogilska 31-97(n)31-545
Mogilska 3-29(n)31-542
Mogilska 40-110(p)31-546
Mogilska 8-10(p)31-505
Mogilska 99-DK(n)31-571
Moniuszki Stanisława 1-3(n), 2-6(p)31-513
Moniuszki Stanisława 5-17(n), 12-18(p), 19-DK31-523
Moniuszki Stanisława 8-10(p)31-518
Montelupich 31-155
Morawskiego Kazimierza 2-4(p)31-106
Morsztynowska 31-029
Mosiężnicza 31-547
Mostowa 31-061
Murowana 31-403
Na Barciach 31-423
Na Groblach Pl. 31-101
Na Gródku 31-028
Na Szaniec 31-560
Na Wiankach 31-519
Nabielaka Ludwika 31-409
Naczelna 31-421
Nadbrzeżna 31-463
Nadrzeczna 31-411
Narzymskiego Józefa 31-463
Nieduża 31-443
Nieznana 31-464
Nikifora 31-417
Nizinna 31-563
Norwida Cypriana Kamila 31-521
Nowa 31-056
Nowaka-Jeziorańskiego Jana Pl. 31-154
Nowy Kleparz Pl. 31-145
Nowy Pl. 31-056
Nullo Francesco (Pułkownika Francesco Nullo) 31-543
Nuszkiewicza Ryszarda (Majora Ryszarda Nuszkiewicza) 31-422
Odnowiciela Kazimierza 31-481
Ofiar Dąbia 31-566
Ogrodnicza 31-444
Ogrodowa 31-155
Olszańska 1-13(n), 5-7a, 8-16(p)31-513
Olszańska 15-DK(n), 18-DK(p)31-517
Olszańska 2-4(p)31-510
Olszecka 31-421
Olszewskiego Karola 31-007
Olsztyńska 31-410
Olszyny 31-463
Ordona Juliana Konstantego 31-524
Orląt Lwowskich 31-518
Orzeszkowej Elizy 31-065
Ostatnia 31-444
Ostroroga Jana 31-409
Otwinowskiego Stefana 31-432
Paderewskiego Ignacego 31-157
Pana Cogito 31-419
Partyzantów 31-435
Paulińska 31-065
Pawia 31-154
Pawlikowskiego Tadeusza 31-127
Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej Marii 31-409
Pędzichów 1-5(n)31-148
Pędzichów 2731-080
Pędzichów 2-DK(p), 7-DK(n)31-152
Piekarska 31-067
Piękna 31-435
Pijarska 31-015
Pilotów 31-462
Piłsudskiego Józefa (Marszałka Józefa Piłsudskiego) 1-25(n)31-110
Piłsudskiego Józefa (Marszałka Józefa Piłsudskiego) 2-26(p)31-109
Piłsudskiego Józefa (Marszałka Józefa Piłsudskiego) 27-DK31-111
Pocieszka 31-408
Podbipięty Longinusa 64-86(p)31-589
Podbrzezie 31-054
Podgórska 1-25(n)31-035
Podgórska 2-24(p)31-061
Podgórska 26-DK31-536
Podmiejska 31-462
Podwale 31-118
Podzamcze 31-003
Pogodna 31-435
Pokoju Al. 1-25(n)31-548
Pokoju Al. 20-64(p), 29a-67(n)31-564
Pokoju Al. 3331-557
Pokoju Al. 4431-557
Pokoju Al. 6731-850
Pola Wincentego 31-532
Poselska 31-002
Powiśle 31-101
Powstania Warszawskiego Al. 1531-539
Powstania Warszawskiego Al. 2-DK(p)31-541
Powstańców 1-115a(n), 2-52(p)31-422
Półkole 31-559
Prandoty Jana (Księdza Biskupa Jana Prandoty) 31-435
Prądzyńskiego Ignacego (Generała Ignacego Prądzyńskiego) 31-426
Prochowa 31-532
Promienistych 31-481
Przemyska 31-036
Przy Rondzie 31-547
Pszona Mieczysława 31-462
Ptasia 31-435
Raciborskiego Mariana 31-463
Raczyńskiego Edwarda Pl. (Prezydenta Edwarda Raczyńskiego) 31-515
Radomska 31-435
Radziwiłłowska 31-026
Rajska 31-124
Rakowicka 1-11a, 13-17(n)31-511
Rakowicka 12-24(p), 19-57(n), 26-2731-510
Rakowicka 28-DK(p), 59-DK(n)31-521
Reduta 11-DK(n)31-421
Reduta 6-22(p), 9-9a31-241
Reformacka 31-012
Retoryka 1631-100
Retoryka 1-DK(n)31-108
Retoryka 2-DK(p)31-107
Rezedowa 31-409
Rogatka 31-425
Rogozińskiego Stefana 31-559
Rokitniańska 31-409
Rozmarynowa 31-464
Rozrywka 31-419
Rusałek 31-521
Rybaki 31-067
Rybianka 31-408
Rymarska 31-527
Rzeszowska 31-035
Rzeźnicza 1-15(n), 2-20(p)31-540
Rzeźnicza 17-21(n), 22-DK31-536
Sabały Jana 31-479
Sadowa 31-408
Sadzawki 31-465
Saperów 31-436
Sarego Józefa 31-047
Sądowa 31-542
Semperitowców 31-540
Senacka 31-002
Seniorów Lotnictwa 31-455
Siedleckiego Michała 1-5, 731-538
Siedleckiego Michała 6-8(p), 9-DK31-536
Siedleckiego Michała 731-538
Siemiradzkiego Henryka 31-137
Sienna 31-041
Sikorskiego Władysława Pl. (Generała Władysława Sikorskiego) 31-115
Skałeczna 31-065
Skarbowa 31-121
Skawińska 31-066
Skłodowskiej-Curie Marii 31-025
Skorupki Ignacego Jana (Księdza Ignacego Jana Skorupki) 31-519
Skrzatów 31-560
Sławkowska 1-4, 6-DK(p)31-014
Sławkowska 5-DK(n)31-016
Słoneckiego Mariana 31-417
Słoneckiego Mariana 931-417
Słowackiego Juliusza Al. 1-DK(n)31-159
Słowackiego Juliusza Al. 6430-024
Słowiańska 31-141
Smocza 31-069
Smoleńsk 1-25a(n)31-108
Smoleńsk 14-DK(p), 27-DK(n)31-112
Smoleńsk 2-12(p)31-107
Sobieskiego Jana 31-136
Sokołowskiego Andrzeja 31-436
Sołtyka Romana (Generała Romana Sołtyka) 31-529
Sowińskiego Józefa (Generała Józefa Sowińskiego) 31-524
Spadochroniarzy 31-455
Spasowskiego Władysława 31-139
Stanisława Ze Skalbmierza 31-436
Starowiślna 1-63(n)31-038
Starowiślna 5631-037
Starowiślna 65-DK(n)31-052
Starowiślna 78-DK(p)31-035
Startowa 31-464
Staszica Stanisława 31-162
Stokrotek 31-463
Stolarska 31-043
Stradomska 1-DK(n)31-068
Stradomska 2-DK(p)31-058
Straszewskiego Floriana 17-2231-109
Straszewskiego Floriana 23-DK31-113
Straszewskiego Floriana 4275131-101
Strzelców 31-422
Strzelców 2331-422
Strzelecka 31-503
Studencka 31-116
Stwosza Wita 31-511
Sudolska 31-423
Sukiennicza 31-069
Supniewskiego Janusza 31-527
Swojska 31-464
Szafera Władysława (Profesor Władysława Szafera) 31-543
Szczepańska 31-011
Szczepański Pl. 31-011
Szenwalda Lucjana 31-571
Szeroka 31-053
Szewska 31-009
Szklana 31-423
Szkółkowa 31-444
Szlak 1-19, 21-23(n)31-161
Szlak 1A31-161
Szlak 20-DK(p), 25-DK(n)31-153
Szpitalna 31-024
Szujskiego Józefa 31-123
Szwoleżerów 31-431
Śliczna 31-444
Śniadeckich Jana i Jędrzeja 31-531
Środkowa 31-436
Świętego Ducha Pl. 31-023
Świętego Filipa 31-150
Świętego Idziego 31-003
Świętego Jana 1-DK(n)31-017
Świętego Jana 2-DK(p)31-018
Świętego Krzyża 16-DK31-023
Świętego Krzyża 4275031-028
Świętego Łazarza 31-530
Świętego Marka 1-11a31-012
Świętego Marka 18-1931-022
Świętego Marka 20-2331-020
Świętego Marka 24-DK31-024
Świętego Marka 4308631-018
Świętego Sebastiana 25-DK31-051
Świętego Sebastiana 4275931-049
Świętego Stanisława 31-071
Świętego Tomasza 16, 17-19(n)31-022
Świętego Tomasza 18-20(p), 21-23(n)31-020
Świętego Tomasza 22-DK(p), 25-DK(n)31-027
Świętego Tomasza 4274531-014
Świętego Tomasza 4305431-018
Świętego Wawrzyńca 1-3431-060
Świętego Wawrzyńca 35-DK31-052
Świętej Agnieszki 1-DK(n)31-071
Świętej Agnieszki 2-DK(p)31-068
Świętej Agnieszki 331-071
Świętej Anny 31-008
Świętej Gertrudy 12-DK31-048
Świętej Gertrudy 4274631-046
Świętej Katarzyny 31-063
Świętej Marii Magdaleny Pl. 31-001
Świętej Teresy 31-162
Świtezianki 31-563
Tarłowska 31-102
Tenczyńska 31-102
Topolowa 1-5(n), 2-14(p)31-512
Topolowa 5031-075
Topolowa 7-DK(n), 16-DK(p)31-506
Towarowa 31-403
Trębacza Piotra 31-436
Trynitarska 31-061
Turkusowa 31-410
Ugorek 1431-456
Ugorek 4273831-450
Ugorek 4-DK31-456
Ułanów 1-27b(n), 2-44(p)31-450
Ułanów 29-39(n), 46-54(p)31-455
Ułanów 41-DK(n), 56-DK(p)31-460
Wadowicka 530-347
Warszauera Jonatana 31-057
Warszawska 31-155
Wawel Zamek 31-001
Wawel Zamek 931-075
Wąska 31-057
Wenecja 31-117
Westerplatte 31-033
Westerplatte 2031-045
Węgłowa 31-063
Widna 31-464
Widok 1-27(n)31-560
Widok 29-DK(n)31-567
Widok 2-DK(p)31-564
Wiejska 31-464
Wielopole 31-072
Wielopole 19-2130-942
Wieniawskiego Henryka 31-436
Wietora Hieronima 31-067
Wileńska 31-413
Wilka-Wyrwińskiego Wilhelma 31-517
Wiślisko 31-538
Wiślna 31-007
Wiśniowa 31-426
Wjazd 31-404
Włodkowica Pawła 31-452
Wolnica Pl. 31-060
Worcella Stanisława 31-154
Woronicza Jana Pawła 31-409
Wróblewskiego Zygmunta 31-148
Wrzesińska 31-031
Wszystkich Świętych Pl. 31-004
Wszystkich Świętych Pl. 931-000
Wygoda 31-106
Wysoka 31-460
Zacisze 31-156
Zaleskiego Bohdana 31-525
Zamenhofa Ludwika (Doktora Ludwika Zamenhofa) 31-025
Zaułek Wileński 31-413
Zegadłowicza Emila 31-104
Zwierzyniecka 1-19(n)31-103
Zwierzyniecka 21-DK31-105
Zwierzyniecka 2-20(p)31-102
Zwycięstwa 31-563
Zyblikiewicza Mikołaja 31-029
Żarnowa 31-470
Żelazna 31-404
Żmujdzka 1-10a, 11-23(n), 12-16a(p)31-426
Żółkiewskiego Stanisława (Hetmana Stanisława Żółkiewskiego) 31-539
Żółtej Ciżemki 31-560
Żuławskiego Jerzego 31-145
Żułowska 31-436
Żwirki i Wigury 31-465
Żytnia 31-408

WŁAŚCIWOŚĆ: MIEJSCOWOŚCI

 

NAZWA MIEJSCOWOŚCIKOD-POCZTOWY
Adamowice32-075
Barbarka32-046
Biskupice32-095
Brzozówka Korzków32-088
Buk32-075
Celiny32-095
Chobędza32-075
Cianowice32-043
Cieplice32-075
Cieplice Kolonia32-075
Czaple Małe32-075
Czaple Wielkie32-075
Damice32-095
Domiarki32-095
Firlejów32-091
Glanów32-353
Gołyszyn32-046
Górna Wieś32-091
Grzegorzowice M.32-095
Grzegorzowice W.32-095
Imbramowice32-353
Iwanowice /gm./32-095
Iwanowice Dworskie32-095
Iwanowice Włość.32-095
Jangrot32-353
Kamienica32-075
Kończyce32-091
Kozierów32-091
Krasieniec Zakupny32-095
Krępa32-075
Książniczki32-091
Laski Dworskie32-075
Lesieniec32-095
Maków32-075
Małyszyce32-353
Masłomiąca32-091
Maszków32-095
Maszyce32-077
Michałowice32-091
Michałówka32-353
Milonki32-353
Minoga32-046
Młodziejowice32-091
Mostek32-075
Narama32-095
Niebyła32-043
Nowa Wieś32-046
Ojców32-074
Pielgrzymowice32-091
Pieskowa Skała32-045
Podchybie32-340
Porąbka32-353
Poręba Laskowska32-046
Poskwitów32-095
Przestańsko32-095
Przybysławice32-075
Raciborowice32-091
Rzeplin32-046
Rzezuśnia32-075
Sieborowice32-091
Sieciechowice32-095
Skała /gm./32-043
Smardzowice32-077
Sobiesęki32-043
Stare Więcławice32-091
Stare Zagórzyce32-091
Stary Krasieniec32-095
Stoki32-046
Sucha32-353
Sułkowice32-095
Sułoszowa32-045
Szczodrkowice32-043
Szreniawa32-075
Ściborzyce32-353
Świńczów32-043
Tarnawa32-353
Trzebienice32-075
Ulina Mała32-075
Ulina Wielka32-075
Widoma32-095
Wielkanoc32-075
Wielmoża32-045
Więcławice Dworskie32-091
Wilczkowice32-091
Władysław32-095
Wola Kalinowska32-045
Wola Więcławska32-091
Wysocice32-075
Zadroże32-353
Zagaje32-095
Zagórowa32-353
Zagórzyce Dworskie32-091
Zalesie32-095
Zamłynie32-046
Zawadka32-075
Zdzięsławice32-091
Zerwana32-091
Żarnowica32-075
Żerkowice32-095